Žalúzie

Ponúkame vám niekoľko typov vonkajších žalúzií

Horizontálne žalúzieZ dostupnej farebnej škály JEDNODUCHO a harmonicky zladíte FARBY V MIESTNOSTI. Horizontálne žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob proti slnečnej ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru, ochraňujú nielen proti slnečným lúčom, regulujú svetlo v miestnosti, ale chránia aj vaše súkromie.

Viac info

Látkové žaluzie pliséŠiroká škála farieb a dizajnov. Výnimočne flexibilný, elegantný a veľmi dekoratívny prvok do vašich okien. Žalúzie Plisé predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a estetický spôsob zatienenia.

Viac info

Vertikálne žalúzieNahradia záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte vašu kanceláriu a domov. Ich antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžaduje minimálne nároky na údržbu.

Viac info

Drevené žaluzieNádherná kresba žalúzií z prírodného dreva dokáže navodiť neopakovateľnú atmosféru harmónie, komfortu a útulnosti. Prírodný materiál a kvalita spracovania Vás vždy dokáže očariť svoju jednoduchou krásou, užitočnosťou i trvanlivosťou.

Viac info

Vonkajšie žalúzie - moderný spôsob tieneniaVonkajšie žalúzie sú veľmi obľúbeným vonkajším a najpoužívanejším tieniacim prvkom. Vďaka umiestneniu žalúzií pred okno najúčinnejšie ovplyvníte tepelnú klímu v interiéri. Vonkajšie žalúzie umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami.

Viac info