Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie

NAJROZŠÍRENEJŠÍ SPÔSOB PROTISLNEČNEJ OCHRANY

Z dostupnej farebnej škály JEDNODUCHO a harmonicky zladíte FARBY V MIESTNOSTI. Horizontálne žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob proti slnečnej ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru, ochraňujú nielen proti slnečným lúčom, regulujú svetlo v miestnosti, ale chránia aj vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a v neposlednom rade cenová dostupnosť.


Ponúkame vám niekoľko typov horizontálnych žalúzií

ISOLINEHorizontálne žalúzie ISOLINE je základným modelom produktovej rady určenej pre prakticky všetky typy plastových a drevených okien. Sú vyrábané a dodávané s plastovými bočnými krytkami prevodoviek. Vďaka konštrukčnému riešeniu krytiek je možné pri montáži žalúzie upravovať polohu prevodoviek, a to v rozmedzí 5mm. Ich výhodou je predovšetkým jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť. Vďaka tomu sa stali najpoužívanejšími žalúziami do plastových okien a euro okien.
Všetky časti ovládania aj uchytenia žalúzie na krídle sú prekryté a nenarúšajú vzhľad okna. Ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu - jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa. Retiazka sa jednoducho čistí a vďaka konštantnej dĺžke nezavadzia na parapetnej doske. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po po bokoch silonovým lankom.

Overte si dostupnosť

ISOLINE ECOVyužitie pre hliníkové, drevené a plastové okná . Čelný ovládací mechanizmus sa skladá z interiérového ovládača pre naklápanie lamiel a zo šnúrky na vyťahovanie lamiel. Na okennom krídle je fixovaná bočnými silonovými lankami.
Konštrukčné riešenie tohto typu umožňuje výrobu atypov – šikmín, ale taktiež možnosť využiť tento typ pri strešnom okne.

Overte si dostupnosť

ISOLINE LOCOJedná sa o model produktovej rady ISOLINE určenej prakticky pre všetky typy plastových okien. Žalúzie sa vyrába a dodáva s plechovou krycou lištou LOCO, ktorá vďaka svojmu dizajnu dotvára celkovú vizáž moderného interiéru. Krycia lišta je zakončená tenkými plastovými krytkami v rovnakej farbe krycej lišty. Technické ako aj estetické prevedenie tejto žalúzie ju stavia do pozície špičkového modelu produktovej rady ISOLINE, ako aj najlepšieho modelu žalúzie v celej typovej ponuke vnútorných horizontálnych žalúzií.

Overte si dostupnosť

ISOLINE PRIMTento typ žalúzie je koncepčne novým nástupcom generácie žalúzií ISOLINE a ISOLINE LOCO. Spája v sebe všetky technické prednosti týchto typov, avšak vďaka spojeniu horného profilu a krycej lišty v jeden celok vzniklo kompaktné riešenie, ktoré odstraňuje neduhy predchádzajúcich generácií.

Overte si dostupnosť