Okná dvere

Máte pocit, že Vaše okná už nespĺňajú parametre kvality,
ktorá je garantovaná výrobcom?

Naša spoločnosť SERVIS OKNA sídli v Trnave, servisu okien a dverí sa venuje od roku 2011. Poskytujeme všetky potrebné služby a servisu Vašich okien a dverí. Do portfólia produktov spoločnosti SERVIS OKNA patrí aj rôzne príslušenstvo a doplnky k oknám, ako sú napríklad:

  • Tieniaca technika,
  • sieťky na okná,
  • žalúzie,
  • parapety,
  • parapetné dosky,
  • garážové brány a markízy.

Našou prioritou je spokojný zákazník a kvalitne odvedená práca.

Servisu okien a dverí sa venujeme
od roku 2011

PLASTOVÉ OKNÁPLASTOVÉ DVERE

OBRÁŤTE SA NA NÁS S AKÝMKOĽVEK PROBLÉMOM!

Poskytneme Vám kvalitný pozáručný servis plastových okien a dverí, opravíme či vymeníme kovania a tesnenia okien a dverí, zabezpečíme výmenu bezpečnostných alebo izolačných skiel, okná a dvere Vám správne nastavíme. Tiež sa zaoberáme predajom tieniacej techniky!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Tak, ako každý iný technický produkt, aj okná (rovnako ako dvere) podliehajú viacerým nepriaznivým vplyvom, ako sú napríklad: vysušenie či znehodnotenie tesnenia, dynamický tlak z prirodzených pohybov budov, termodynamický tlakom či obyčajné starnutie. Tieto nepriaznivé javy sa dajú podobne ako napríklad pri autách efektívne rušiť správnou starostlivosťou.

V prvom rade dochádza k strate ich prirodzených dobrých vlastností pri termoizolácii a s tým prichádzame o nemalé finančné prostriedky, ktoré sme do okien investovali. Okná prepúšťajú viac zvuku, chladu a tepla. Ďalším nepriaznivým javom sú rôzne mechanické poruchy, ktoré narúšajú komfort pri ich užívaní. Väčšinou okná nedoliehajú, vŕzgajú alebo sa zle zatvárajú.

Správne nastavené okno udržiava v miestnosti vhodnú vlhkosť vzduchu a teplotu. V prípade, že je vlhkosť veľmi vysoká, vytvára sa prostredie pre rozmnožovanie zárodkov plesní a mikroorganizmov, ktoré dokážu vyvolať alergie, astmu alebo infekcie dýchacích ciest. Na druhej strane veľmi suchý vzduch spôsobuje vysušenie očí a slizníc, v niektorých prípadoch až dráždivé reakcie ako zahlienenie či bolesti hlavy a hrdla. Veľmi nepríjemným javom je tzv. rosenie, kedy vlhký vzduch vplyvom termodynamických procesov kondenzuje na okne a ostanú na ňom kvapky vody. To okrem zlej viditeľnosti núti užívateľa často umývať okná a priestor pod nimi.