Ponúkame vám niekoľko typov roliet

Textilné roletkyDávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom.

Viac info

Textilné roletky DEŇ / NOCTextilné roletky DEŇ A NOC sú prvé roletky, ktoré ponúkajú plynulú reguláciu svetla. Pri tomto type roletiek sa striedajú dva horizontálne pruhy priehľadnej a nepriehľadnej látky.

Viac info

Bambusové roletkyBambusové roletky sú vyrábané z čisto prírodných materiálov a ponúkajú tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití mnohých dizajnov ručne spletených prírodných tkanín.

Viac info

Japonské posuvné zástenyJaponské posuvné zásteny sú mimoriadne obľúbeným interiérovým dekoračným prvkom, ktoré v moderných priestoroch s úspechom nahrádzajú vertikálne žalúzie, záclony či závesy.

Viac info

Vonkajšie roletyVonkajšie rolety sú exteriérový tieniaci, izolačný a bezpečnostný prvok. Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov, tj. vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníka (plneného polyuretanovou penou).

Viac info