Bambusové roletky

Bambusové roletky

Bambusové roletky sú vyrábané z čisto prírodných materiálov a ponúkajú tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití mnohých dizajnov ručne spletených prírodných tkanín. Bambusové rolety možno vyrobiť v dvoch prevedeniach, a to s navíjaním, kde sa materiál roluje do horného návinu alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k pravidelnému riaseniu, skladaniu materiálu na seba.


Ponúkame vám niekoľko typov bambusových roletiek

ASHAZákladný výrobok produktového radu bambusových roletiek. Tkanina je rolovaná smerom hore do návinu. Ovládanie roletky je zaistené šnúrkou a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku stiahnutej roletky.

Overte si dostupnosť

FEBAJedná sa o elegantný typ bambusovej roletky. Tkanina sa postupne skladá v horizontálnych pruhoch za sebou, čim vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zabezpečené šnúrkou a aretáciou s brzdou, čo umožňuje nastaviť výšku stiahnutej roletky.

Overte si dostupnosť

EDESAIde o posledného predstaviteľa bambusových roletiek, ktorý je vyrábaný len z prírodnej tkaniny - JUTA. Ovládanie je zabezpečené navíjaním na hriadeľ pomocou retiazky a mechanizmu s brzdou. Umožňuje ľubovoľné nastavenie výšky stiahnutej roletky.

Overte si dostupnosť