Textilné roletky

Textilné roletky

Dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábaný ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.


Ponúkame vám niekoľko typov textilných roletiek

JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERTBez krytu návinu, voľne visiaca. Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkovým ovládaním určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu. Pri tomto type roletky je možné použiť látku resp. prevedenie DEŇ / NOC.

Overte si dostupnosť

COLLETE, COLLETE XLS kryt návinu a s vodiacou lištou. Textilným roletka s retiazkovým ovládaním, určená pre montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená samolepiacimi krycími lištami. Pri tomto type roletky je možné použiť látku resp. prevedenie DEŇ / NOC.

Overte si dostupnosť

OPTIMAS kryt návinu a s vodiacou lištou. Roletka s retiazkovým ovládaním. Box roletky a vodiace lišty z hliníku. Je určená pre montáž na krídlo okna.

Overte si dostupnosť

STREAMBez krytu návinu, voľne visiaca. Látková roletka tradičnej konštrukcie s pružinovým pohonom navíjania látky, určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

Overte si dostupnosť

LEGENDPRE STREŠNÉ OKNÁ
Látková roletka s dokonalým dizajnom a reprezentatívnym vzhľadom, ovládaná pružinou v hriadeli špeciálne určená pre montáž do krídla strešného okna.

Overte si dostupnosť

OPUSS krytom návinu, voľne visiaca. Jednoduchá, voľne visiace textilná roletka s krytom návinu, bez vodiacich líšt, s retiazkovým ovládaním. Určená pre montáž priamo na stenu, alebo strop. Pri tomto type roletky je možné použiť látku resp. prevedenie DEŇ / NOC.

Overte si dostupnosť