Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety sú exteriérový tieniaci, izolačný a bezpečnostný prvok. Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov, tj. vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníka (plneného polyuretanovou penou). Rolety vytvárajú vyrovnanú vnútornú klímu. Rušenie vašej domácnosti vonkajším hlukom sa použitím predokenných roliet výrazne znižuje. Hliníkové rolety sú ovládané manuálne s popruhom alebo kľukou, elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním.

Vonkajšie hliníkové rolety sú ideálnou ochranou proti úniku tepla a zároveň vynikajúcim tieniacim doplnkom. V letných mesiacoch chráni Vaše okná pred vplyvom slnečného žiarenia a zabraňuje prehrievaniu interiéru Vášho domu. V zimných mesiacoch dokáže ušetriť až 25% nákladov na vykurovanie.


Ponúkame vám niekoľko typov vonkajších roliet

RADIX - PREDOKENNÁ ROLETAPredokenná roleta určená pre dodatočnú montáž do stávajúceho ostenia. Skladá sa z roletového pancieru, boxu a vodiacich líšt. Pancier rolety pozostáva z hliníkových lamiel vyplnených purpenou o výške 37mm. Roletový box je vyrobený z valcovaného hliníka je dodávaný v 6-tich veľkostiach v závislosti na celkovej výške rolety. Štandardne je v ponuke vo farbe biela a hnedá, ale na prianie zákazníka je možné ho lakovať podľa RAL. Box je v rovnakých farbách ako vodiace lišty, ktoré sa pripevňujú na rám okna alebo do ostenia. Dnes už bežným doplnkom roliet býva motorické ovládanie.

Overte si dostupnosť

COVERT - PREDOKENNÁ ZAOMIETACIA ROLETATento typ rolety je určený pre montáž do novostavieb pri rekonštrukciách a zateplovaní. Konštrukcia boxu dovoľuje otvorenie revíznej klapky aj po čelnom zaomietaní boxu. Box je dodávaný v štyroch veľkostiach v závislosti na výške rolety. Roleta sa skladá z roletového pancieru, boxu a vodiacich líšt. Pancier rolety pozostáva z hliníkových lamiel vyplnených purpenou o výške 37mm.Aj tento typ rolety je možné ovládať motorovo.

Overte si dostupnosť

COMBINA - DOKENNÁ ROLETARoleta COMBI je určená pre montáž ako súčasť plastového okna. Roletová box je zostavený z plastových blokov v bielej farbe s možnosťou úpravy do dekoru pomocou renolitových fólií. Box je zateplený a má obdĺžnikový prierez. Box sa dodáva v troch základných veľkostiach v závislosti od výšky rolety. Vodiace lišty je možné zvoliť plastové alebo hliníkové. Aj tento typ rolety je možné vybaviť motorovým ovládaním.

Overte si dostupnosť