Drevené žalúzie

Drevené žalúzie

Prírodný materiál a kvalita spracovania Vás vždy dokáže očariť.

Nádherná kresba žalúzií z prírodného dreva dokáže navodiť neopakovateľnú atmosféru harmónie, komfortu a útulnosti. Prírodný materiál a kvalita spracovania Vás vždy dokáže očariť svoju jednoduchou krásou, užitočnosťou i trvanlivosťou.
Drevené žalúzie nachádzajú uplatnenie ako reprezentatívny, spoločenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú plynule regulovať úroveň zatienenie a prienik svetla cez drevené lamely čo robí z tejto klasickej proti slnečnej ochrany výrobok obzvlášť dekoratívny. Sú štýlovým, estetickým, a luxusným doplnkom interiéru dotvárajú a umocňujú pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Prevedenie drevených žalúzií ich radí na vrchol tieniacej techniky.


Ponúkame vám niekoľko typov drevených žalúzií

Drevené žalúzie 25mmŽalúzia je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania. OVLÁDANIE: pomocou ovládacej tyčky a šnúrky s hruškou, ovládacie mechanizmy môžu byť umiestnené oba vpravo "CP", oba vľavo "CL", ovládacia tyčka vľavo a šnúrka vpravo "AL", alebo ovládacia tyčka vpravo a šnúrka vľavo "AP". Rozmer lamely je 25 x 2,3 mm.

Overte si dostupnosť

Drevené žalúzie 50mmŽalúzie je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania. Ovládanie je zabezpečené ovládacím mechanizmom za pomoci šnúrky s aretáciou, naklápanie lamiel je zabezpečené šnúrkou zakončenou hruškou a fixácia žalúzií je zaistená lankom. Taktiež je možnosť ovládania za pomoci šnúrky a tyčky ale len do max. šírky 1500 mm. Rozmer lamely je 50 x 2,3mm.

Overte si dostupnosť

Drevené žalúzie 50mm RetroŽalúzie je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania. Ovládanie je zabezpečené ovládacím mechanizmom za pomoci šnúrky s aretáciou, naklápanie lamiel je zabezpečené šnúrkou zakončenou hruškou. Odlišnosťou je možnosť voľby farebných páskových rebríkov. Rozmer lamely je 50 x 2,3 mm.

Overte si dostupnosť