Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie - moderný spôsob tienenia

Vonkajšie žalúzie sú veľmi obľúbeným vonkajším a najpoužívanejším tieniacim prvkom. Vďaka umiestneniu žalúzií pred okno najúčinnejšie ovplyvníte tepelnú klímu v interiéri. Vonkajšie žalúzie umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa na zatienenie okien moderne poňatých rodinných domov. Taktiež sú vhodným riešením pre zatienenie pásových okien administratívnych budov a komerčných objektov. V prípade požiadavky na maximálne zatemnenie odporúčame lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý! Ponúkame široký výber typov vonkajších žalúzií ako aj farebných kombinácií a manuálne alebo motorové ovládanie.

KOMFORT JEDNÝM DOTYKOM - SOMFY

Inteligentné ovládanie dosiahnete vďaka systému Tahoma alebo Connexoon vyvinutého spoločnosťou SOMFY. Vieme prepojiť žalúzie, rolety, markízy, osvetlenie, vykurovanie, príjazdovú bránu či garážovú bránu do jedného celku a naučíme Vás ovládať svoju digitálnu domácnosť odkiaľkoľvek pomocou aplikácie v mobilnom telefóne.


Ponúkame vám niekoľko typov vonkajších žalúzií

EXT50 / INT50Žalúzie EXT50 majú bočné vedenie oceľovým lankom. Horný profil spoločne s návinom lamiel je možné prekryť krycím plechom. Žalúzie v prevedení INT50 sú bez vodiacich laniek. Šírka lamely pri tomto druhu žalúzie je 50 mm.

Overte si dostupnosť

C 80, C 80S / C 65Žalúzie s lamelou C65, C80 sú najrozšírenejším typom. Sú osadené lamelami v tvare C, ktoré sú vedené po stranách vo vodiacich lištách. Špeciálne lamely C80S sú vytvorené špeciálne na menší návin lamiel. Vďaka svojmu tvaru C je možné vyrobiť tento typ s obojstranne naklápanými lamelami, ktoré umožňujú dôkladnejšie zatienenie. Šírka lamely pri tomto type žalúzie je 80 alebo 65 mm.

Overte si dostupnosť

Z 90 / Z 70Žalúzie s lamelou Z70, Z90 majú lamely v tvare písmena Z, vďaka čomu dokážu dokonale zatieniť interiér. Na spodnej strane každej lamely je gumové tesnenie, ktoré zabezpečuje zníženie hlučnosti žalúzie pri rôznych poveternostných podmienkach. Šírka lamely pri tomto type žalúzie je 70 alebo 90 mm.

Overte si dostupnosť