Pevné okenné siete rámové

Okenné siete

Siete proti hmyzu ponúkame v rôznych konštrukčných variantoch na všetky typy okien. Spájajú v sebe jednoduchosť riešení montáže s vysokou úžitkovou hodnotou. Siete sú vyrábané z rôznych profilov v niekoľkých farebných prevedeniach s možnosťou lakovania do odtieňov podľa vzorkovníka RAL. Ponuka farebného zladenia umožňuje dokonalý estetický súlad s rámom okna. Rám siete je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu.


Ponúkame vám niekoľko typov okenných sietí

OKENNÁ SIEŤ PEVNÁ – 32x11 LUX vhodná pre hliníkové oknáTento typ profilu je vhodný pre uchytenie na hliníkové okná. Rám siete je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia pozostáva z tzv. Z držiakov, ktoré sa nasadia na profil rámu hliníkového okna.

Overte si dostupnosť

OKENNÁ SIEŤ PEVNÁ – 34x9 LUXOkenná sieť s elegantným hladkým povrchom z extrudovaného hliníka a tesniacou kefkou po obvode určená pre plastové okná. Montuje sa bez mechanického zásahu do konštrukcie okna pomocou otočných držiakov.

Overte si dostupnosť

OKENNÁ SIEŤ PEVNÁ – 24x24 LUXOkenná sieť určená pre montáž na drevené okná s okapnicou. Väčšia hĺbka profilu 24 mm, umožňuje odsadenie siete od rámu okna a tým umožňuje jej montáž tam, kde nie je možné použiť inú sieť.

Overte si dostupnosť

OKENNÁ SIEŤ ROLOVACIARolovacie siete zväčšujú rozsah možností riešenie pre vaše okná. Ich využitie je predovšetkým tam, kde sa požaduje častá voľnosť a priechodnosť. V čase, kedy nie je využívaná, je možné ju navinúť do boxu. Tým dochádza k zvýšeniu životnosti siete, ktorá je vyrobená zo skleného vlákna ošetreného plastovým nástrekom. Okenné rolovacie sieť je vhodná pre montáž na akýkoľvek druh okná, ponúka veľkú variabilitu v možnostiach montáže.

Overte si dostupnosť

OKENNÁ SIEŤ PLISSÉVeľké využitie nájde tam kde sa požaduje častá voľnosť a priechodnosť daného okna. V čase keď sieť nepotrebujete využívať, ju jednoduchým spôsobom odsuniete na jednu stranu kde vďaka svojmu plisovaniu zaberá minimálny priestor.

Overte si dostupnosť