Pevné dverové siete rámové

Dverové siete

Dverové siete sú nevyhnutným a praktickým doplnkom moderného bývania. Vďaka širokej škále sieťových profilov nie je problém osadiť sieť na akékoľvek okno alebo dvere. Jednoduchá konštrukcia a sieťovina zo skleného vlákna zaručujú veľmi dlhú životnosť. Rám dverných sietí je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Celá sieť sa montuje na dverný rám, alebo do ostenia dverného otvoru.


Ponúkame vám niekoľko typov dverových sietí

DVEROVÁ SIEŤ 40x20 LUXKlasická dverná sieť osadená plastovým pántom vyrobená z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s tesniacou kefkou po obvode. Montuje sa na rám dverí, uzatvorenie zabezpečuje magnet osadený na rám dverí.

Overte si dostupnosť

DVEROVÁ SIEŤ 40x20 LUX S RÁMOMAko klasická dverná sieť 40x20 LUX, ako už samotný názov napovedá, celé krídlo dvernej siete je osadené v elegantnom hliníkovom ráme v rovnakej farbe ako krídlo. Samotný rám je možné uchytiť na rám dverí alebo na ostenie dverného otvoru. Uzatvorenie krídla v ráme zabezpečuje pásový magnet.

Overte si dostupnosť

DVEROVÁ ROLOVACIA SIEŤNavinutá sieťovina je umiestnená v hliníkovom boxe, ktorý sa upevní na rám dverí. Sieťovina je vedená v hornej a spodnej vodiacej lište pomocou kolieskového mechanizmu. Sieť sa uzatvára zaklapnutím bočnej magnetickej lišty, na ktorej je pripevnené plastové madlo do rámu rolovacej siete.

Overte si dostupnosť

DVEROVÁ PLISSÉ SIEŤElegantná dverová sieť vhodná pre terasové a balkónové dvere s minimálnymi nárokmi na priestor umožňujúca aj bezbariérový prístup (je možné vyrobiť s nízkym prahom cca 7mm).

Overte si dostupnosť

DVEROVÁ POSUVNÁ SIEŤPosuvné siete proti hmyzu sa používajú pre rozmerovo väčšie typy balkónových alebo vstupných dverí, terasy, zimné záhrady a všeobecne pre väčšie plochy. Ideálne riešenie ponúka pre dvojkrídlové francúzske okná. Konštrukcia posuvných sietí sa skladá z vonkajšieho rámu a jedného alebo dvoch pojazdných krídel siete. Nevyžadujú žiadny priestor pre otvorenie. Ich výhodou je veľmi ľahký a tichý chod, príjemné ovládanie a jednoduchá montáž. Posuvné siete sú vhodné do veľmi frekventovaných miest. Pre správnu funkciu je nutná absolútna rovina miesta pre inštaláciu.

Overte si dostupnosť